Jednym z najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych przez liczne gabinety kosmetyczne w wielu miastach jest mikrodermabrazja diamentowa. Właściciele takich miejsc zaopatrują się w venus-beauty.com.pl/products/mikrodermabrazja-diamentowa/5/ w specjalistyczny sprzęt, który pozwala im na świadczenie wysokiej jakości usług cenionych przez wszystkich klientów.

 

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej polecany jest osobom zmagającym się z różnymi problemami skórnymi. Bardzo często decydują się na niego osoby z trądzikiem zaskórnikowym. Takie niedoskonałości szczególnie trudno jest usunąć w trakcie domowej, codziennej pielęgnacji. Konieczna może być profesjonalna pomoc.

Ogólnie wskazania i przeciwwskazania dotyczące mikrodermabrazji diamentowej przedstawiają się następująco:

 

Mikrodermabrazja diamentowa – wskazania Przeciwskazania
Trądzik zaskórnikowy lub grudkowy Zakażenia wirusowe
Blizny potrądzikowe Zakażenia bakteryjne
łojotok Zakażenia grzybicze
zaskórniki Trądzik różowaty
Rozszerzone pory Nowotwory skóry i znamiona
przebarwienia Zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy
Płytkie blizny i rozstępy nadżerki
Suchość i wiotkość skóry Naczyniaki jamiste
zmarszczki opryszczka

Czasem gabinety kosmetyczne mają swoje własne zasady dotyczące przede wszystkim środków ostrożności. Na przykład niektóre gabinety wykonuję mikrodermabrazję diamentową kobietom w ciąży, a inne nie. Dużo w tym wypadku zależy od samej zainteresowanej klientki, ale to jednak profesjonalna porada kosmetyczki, czyli specjalisty w tej dziedzinie w dużej mierze wpływa na decyzję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *