Opalanie w solarium natryskowym jest bardzo lubiane przez wiele osób ze względu na liczne zalety takiego rozwiązania. Jest zdrowe i bezpieczne dla skóry. Nie powoduje żadnych chorób skóry. Od przedstawiciela www.sunfxpolska.pl można się dowiedzieć, że coraz więcej osób wybiera właśnie taką metodę opalania.

Warto przede wszystkim zauważyć, że z solarium natryskowego mogą korzystać właściwie wszyscy, a nawet kobiety w ciąży. Istnieje tak naprawdę niewiele przeciwwskazań. Należy do nich łuszczyca, egzema, świeże rany lub też różnego rodzaju alergie skórne. Są to jednak przypadki nieliczne. Jednocześnie bowiem solarium natryskowe jest całkowicie bezpieczne nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji skóry, które nie mogą korzystać z tradycyjnego solarium, a także nie powinny zbyt długo przebywać w bezpośrednim kontakcie z promieniami słonecznymi. Właśnie takie osoby bardzo często decydują się na opalanie natryskowe, ponieważ pozwala im ono na osiągnięcie zdrowej i naturalnie wyglądającej opalenizny.

Solarium natryskowe dostępne jest w wielu salonach. Różnią się jedynie jego ceny w zależności od lokalizacji takiego gabinetu.

Rodzaj usługi Gabinet w Warszawie (przykłady)
Całe ciało 130 – 150 zł
Połowa ciała 80 – 100 zł
Twarz, szyja 40 – 60 zł
Twarz, szyja i dekolt 50 – 70 zł

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *