Istotne dla wielu osób jest utrzymanie dobrej kondycji włosów. Jeżeli występuje problem, w znalezieniu rozwiązania może pomóc trycholog. Kraków jako jedno z większych polskich miast ma wielu specjalistów trudniących się w tym i wielu innych zabiegach medycyny estetycznej. Niedawno otwarty http://scmestetic.pl/nasze-uslugi/trichologia/trichologia-opis/ oferuje wiele zabiegów poprawiających wygląd, gdzie trycholodzy z Krakowa doradzą z jakich usług najlepiej skorzystać.

Jak przebiega leczenie?

Trychologia jest stosunkowo nową nauką o naturalnej pielęgnacji włosów, pomocną we wszystkich przypadkach wypadania włosów, łysienia i innych dolegliwościach. Leczenie u trychologa rozpoczyna się od dokładnego poznania problemów danego pacjenta i zbadaniu skóry głowy za pomocą mikrokamery. Badanie wykonywane np. w Krakowie pozwala na ocenę kondycji włosów, stanu skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia przez trychologa objawów chorobowych w mieszkach włosowych, stosuje się metodę dostarczającą substancji czynnych do pobudzenia mieszków włosowych.

Trycholog z Krakowa pomoże z problemami włosów - zdjęcie kobiety.
Trycholog z Krakowa pomoże z problemami włosów.

Skóra głowy pobudzana jest również drogą masażu oraz preparatami z olejkami naturalnego pochodzenia rekomendowanych przez ekspertów z Krakowa. Ponadto dobrane zostają odpowiednie zestawy preparatów, co umożliwia dostarczenie substancji odżywczych do korzeni włosów i oczyszczenie skóry głowy. Dzięki unikalnym metodom stosowanym przez trychologów rezultaty pojawiają się w ciągu trzech miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *