Chcąc poznać sekret opalania natryskowego, trzeba koniecznie uzmysłowić sobie w jaki sposób ono przebiega. Dlatego też razem z www.sunfxpolska.pl/ postanowiliśmy zwrócić na tę kwestię większą uwagę, aby wszelkie wątpliwości znikły i coraz więcej osób zaczęło korzystać z opalania natryskowego.

 

 

Jak przebiega opalanie natryskowe?

Jeszce przed pojawieniem się w miejscu, gdzie odbywa się opalanie tą metodą, należy dokładnie oczyścić swoją skórę, aby pozbyć się zabrudzeń, czy też innych substancji ze skóry. Najlepszą metodą będzie zastosowani peelingu.

Po przyjściu do gabinetu, gdzie odbywa się opalanie natryskowe, następuje właściwie najważniejszy etap, czyli dobranie odpowiedniego koloru, który następnie zostanie na nas zaaplikowany. Specjaliści na szczęście doskonale wiedzą, który odcień będzie najbardziej zbliżony do naszego koloru skóry, dlatego nie ma obawy, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

 

 

Samo opalanie trwa około 10 minut i jest bardzo przyjemne. Dzięki temu, że natryski są odpowiednio rozmieszczone możemy być pewni, że opalenizna będzie równomierna i trwalsza.

Na samym końcu odbywa się suszenie, które trwa ok. 5 minut. Po tym czasie możemy bez problemu ubrać się i wyjść. Jednak zaleca się, aby nie kąpać się w ciągu najbliższych co najmniej pięciu godzin. W końcu w czasie 5-12 godzin preparat zacznie być coraz bardziej intensywny, a opalenizna bardziej widoczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *