Marzą ci się morskie rejsy? Costa to najlepszy wybór

Linia Żeglugowa Costa to marka z sześćdziesięcioletnią tradycją, która przez cały ten czas jest synonimem wypoczynku na najwyższym poziomie – zapewniają www.podrozeirejsy.pl  – organizatorzy rejsów Costa po morzu śródziemnym. Co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz się na taki rejs?

 

 

Decydując się na rejsy z firmą Costa masz do wyboru jeden z dwunastu statków – od kameralnych po zaprojektowane z rozmachem ogromne wycieczkowce, które tętnią życiem od rana do nocy, jednocześnie zapewniając możliwość ukrycia się przed zgiełkiem i relaksowania się w atmosferze spokoju. Niezależnie od tego, jaki statek Costa wybierzesz, możesz liczyć na znakomicie zaprojektowane i gustowne wnętrza. Tutaj nie ma masówki i tandety – to wypoczynek w atmosferze luksusu.

 

 

Rejsy Costa to wakacje, na jakich nikt nie będzie się nudził. Od malucha, poprzez nastolatki, singli i zakochane pary w podróży poślubnej – każdy na statkach Costa znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy pomogą zaplanować wypoczynek skrojony na miarę i podpowiedzą, jaki konkretnie rejs warto wybrać. Linię żeglugową Costa wyróżnia fakt posiadania prywatnej wyspy, która może pasażerom umilić wypoczynek, gdyby zechcieli spędzić też nieco czasu na lądzie. A z jakich atrakcji można korzystać na statkach Costa? Rejsy Costa to okazja do rozpieszczenia swojego podniebienia – na każdym statku znajduje się od kilku do kilkunastu restauracji, barów i kawiarni, które serwują dania kuchni egzotycznych oraz tradycyjne i najlepszej klasy alkohole. Warto też skorzystać ze znajdujących si na pokładach stref Spa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *