Bardziej efektywną i bezpieczną, niż znane dotąd, metodą mikronakłuwania skóry jest dermapen. Kraków, jako stolica województwa małopolskiego oraz jedno z największych polskich miast, umożliwia wykonanie tej usługi w wielu klinikach.

Dermapen popularny wśród kobiet w każdym wieku
Dermapen popularny wśród kobiet


Jaką funkcję pełni dermapen?

Dermapen zwiększa efektywność zabiegów przeprowadzanych w Krakowie. Mikrourazy skóry wykorzystują natomiast naturalne zdolności organizmu np. do naprawy skóry pod względem fizjologicznej indukcji kolagenu. Dermapen stosowany np. w tutaj jednocześnie redukuje ból do minimum, a przy tym likwiduje dyskomfort pacjentów. Użycie dermapenu prowadzi do wyodrębnienia trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry. Dzięki temu dermapen jest uważany za narzędzie do zadań specjalnych. Doskonale sprawdza się w walce z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą bez witalności, skłonną do trądziku, blizn po nim pozostawionych.

Dermapen jest nowoczesnym urządzeniem wyprodukowanych w Australii, ale skutecznie stosowanym również w polskich miastach, np. w Krakowie. Przy pomocy 11 pulsujących igieł o średnicy 0,02 mm potrafi wprowadzić czynne substancje stosowane w mezoterapii, na określoną głębokość w skórze. Każda jest oczywiście jednorazowego użytku. Dzięki wszechstronności, dermapen jest narzędziem, które z powodzeniem może być wykorzystywane do różnych zabiegów przeprowadzanych przez lekarzy w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *