Jedną z nauk medycznych, która współcześnie przeżywa okres rozkwitu jest niewątpliwie dermatologia estetyczna. Kraków jest miastem, gdzie coraz więcej lekarzy zajmuje się tą specjalnością. Nie może dziwić więc fakt, że zdobywa coraz większą popularność wśród klientów.

 

Jaką rolę w dermatologii estetycznej pełni zabieg mezobotoxu?

Mezobotox jest procedurą terapeutyczną często stosowaną w dermatologii estetycznej. Stworzona przez złączenie dwóch zabiegów: mezoterapii przy użyciu kwasu hialuronowego oraz zabiegu usuwania zmarszczek botoxem. W Krakowie zabieg ten jest coraz bardziej popularna. To jeden z najnowszych sposobów odmładzania twarzy. Wykorzystywana w dermatologii estetycznej podtrzymuje piękno skóry. Dlatego jest rekomendowany m.in. przez lekarzy dermatologii estetycznej z krakowskiej kliniki drpabianczyk.pl/pl , polecanej przez klientki.


Podczas zabiegu mezobotoxu w
dermatologii estetycznej wstrzykiwana jest toksyna botulinowa. Dlatego klientki korzystające z usług medycznych specjalistów z Krakowa mogą cieszyć się efektem jednolitego wygładzenia skóry. Ponadto skóra staje się odżywiona, nawilżona oraz odbudowana.

 

Dermatologia estetyczna w Krakowie coraz bardziej popularna wśród klientek
Dermatologia estetyczna w Krakowie coraz bardziej popularna

Zabiegi te stosowane w dermatologii estetycznej przyczyniają się do usunięcia delikatnych defektów skóry oraz zmniejsza drobne zmarszczki. Specjaliści z Krakowa rekomendują zabieg przy:

  • Zmarszczkach;

  • Zniszczonej skórze;

  • Skórze odwodnionej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *