Różnorakie preparaty, które mają w głównym składzie botulinę są wykorzystywane do zabiegów typu botox. Kraków jest miastem, gdzie kobiety bardzo często korzystają z tego typu zabiegów. Działanie kwasu bowiem skutecznie niweluje zmarszczki, przywracając skórze młody i zdrowy wygląd. Jednak wychodząc naprzeciw coraz to większym wymaganiom klientów, wiele gabinetów ma w swojej ofercie laserowy zabieg. Specjaliści z scmestetic.pl/nasze-uslugi/medycyna-estetyczna/botox zdecydowanie polecają skorzystanie z tej metody botoxu w Krakowie.

Na czym polega laserowy botox?

Do wykonania botoxu używany jest laser frakcyjny typu nieablacyjnego, który nie przerywa ciągłości skóry. Głowice laserowe, często wykorzystywane w gabinetach w Krakowie emitują podczas zabiegu mikrowiązki światła laserowego. Są one odpowiedzialne za koagulację do głębi skóry licznych mikrokolumienek, nie obejmując przy tym zewnętrznej warstwy naskórka. Ponieważ impulsy są emitowane obok siebie, wytwarzana jest siateczka mikrouszkodzeń na danym obszarze skóry.

Twarz 30-letnie kobiety po botoxie w Krakowie
Twarz 30-letnie kobiety po botoxie

Dzięki zabiegowi botoxu zdrowe komórki zaczynają się intensywnie pomnażać. Dzięki temu następuje regeneracja obszaru pokrytego zmarszczkami. Kraków jest miastem, gdzie efekt ten uzyskiwany jest w znacznej większości zabiegów.

Powierzchnia naskórka pozostaje nienaruszona, gojenie odbywa się bardzo szybko. Dodatkowo okres rekonwalescencji jest dość krótki. Botox zazwyczaj nie wymaga znieczulenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *